adres:     Jana Pawła II nr 3,  08-106 Zbuczyn            fax/tel.  25 641 30 03            gim_zbuczyn@wp.pl

  Aktualności Gimnazjum Szkoła Podstawowa Projekty edukacyjne Galeria
   >>>    Aktualności
    Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce dziewcząt
    Dziewczęta ze szkoły podstawowej 7 kwietnia 2016 r. zajęły III miejsce w powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce dziewcząt.
Skład zespołu:
1. Biardzka Weronika kl. 6 a
2. Wierzejska Kinga 6 a
3. Gotowicka Natalia 6 a
4. Mikołajczyk Dorota 6 a
5. Orzyłowska Zuzanna 6 a
6. Budziszewska Agnieszka 6 a
7. Ławecka Julia 6 a
8. Wielgórska Natalia 5 a
      
 
    Rok szkolny 2016/17 GIMNAZJUM
    1. Powiatowe indywidualne biegi przełajowe
- Grodzicki F (2a) - 1 miejsce
- Żółkowski P (3b) - 3 miejsce
- Michalak D (1b) - 5 miejsce
2. Międzynarodowe zawody LA im. H. Jakimiaka
- Izdebska K (3b) - 2 miejsce w skoku w dal
- Jaszczuk A (1b) - 3 miejsce w skoku w dal
- Grodzicki F (2a) - 3 miejsce na 1000m,
- Grodzicki P (2b) - 3 miejsce na 600m
- Bobryk K (3a) - 4 miejsce w rzucie oszczepem
- Jaszczuk M (1b) - 4 miejsce w rzucie oszczepem
- Ławecki B (2a) - 4 miejsce w rzucie oszczepem
- Krasuski M (2a) - 6 miejsce w pchnięciu kulą
- Marczak J (1b) - 6 miejsce na 100m
- Okniński R (2b) - 6 miejsce na 300m
- Mruz J (3a) - 6 miejsce w skoku w dal
      
 
    Rok szkolny 2016/17 SZKOŁA PODSTAWOWA
    1. Powiatowe indywidualne biegi przełajowe
rocznik 2005 - Zdanowski Aleksander (5b) - 1 miejsce
- Wróbel Damian (5b) - 4 miejsce
2. Międzynarodowe zawody LA im. H. Jakimiaka
- A. Zdanowski (5b) - 3 miejsce na 1000m
- D. Wróbel (5b) - 1 miejsce na 100m
- B. Ostrowski (6b) - 2 miejsce w skoku w dal
- J. Bobryk (6b) - 4 miejsce na 600m
- D.Leszczuk (5a) - 4 miejsce w piłeczce palantowej
- D.Bogusz (5a) - 5 miejsce w skoku w dal
- P.Krasuski (5a) - 5 miejsce na 300m
      
 
    Rok szkolny 2015/16 GIMNAZJUM
    Sukcesy sportowe
1. Powiatowe indywidualne biegi przełajowe
- Grodzicki F (1a) - 1 miejsce
- Grodzicki P (1b) - 2 miejsce
2. Międzynarodowe zawody LA im. H. Jakimiaka
- Grodzicki F (1a) - 2 miejsce na 1000m,
- Grodzicki P (1b) - 3 miejsce na 600m
- M. Krasuski (2a) - 6 miejsce w pchnięciu kulą
3. Powiatowy turniej "Piłkarska Kadra Czeka" - 3 miejsce:
Dziedzic S, Wrobel M, Skolimowski B (3a), Lewicki K, Chojecki P, Kruk C (3b), Tomaszewski j (3c), Chojecki J (2a), Buczek J, Żółkowski P (2b), Grodzicki F, Sobiczewski H, Chojecki S (1a), Okniński R (1b)
4. Powiatowa Gimnazjada LZS w p.ręcznej - 3 miejsce:
Wróbel M, Skolimowski B (3a), Lewicki K (3b), Krasuski M (2a) , Grodzicki F, Sobiczewski H, Krasuski F (1a), Kubiak R, Okniński R, Stawowy M (1b)
5. Regionalne zawody LA "Szukamy talentów…"
- Grodzicki F (1a) - 1 miejsce w biegu na 1000m
- Żółkowski P (2b) - 6 miejsce w biegu na 300m
      
 
    Rok szkolny 2015/16 SZKOŁA PODSTAWOWA
    Sukcesy sportowe :
1. Powiatowe indywidualne biegi przełajowe - Bobryk J (5b) - 3 miejsce
2. Międzynarodowe zawody LA im. H. Jakimiaka
- Jaszczuk M (6b) - 2 miejsce w skoku w dal,
- Bobryk J (5b) - 3 miejsce na 600m
- A. Jaszczuk (6b) - 3 miejsce w skoku w dal
- A. Zdanowski (4b) - 4 miejsce na 600m
3. Powiatowe Igrzyska młodzieży SZS "6 piłkarskie" - 2 miejsce:
Biardzki M, Krasuski Sz, Marczak J, Rzążewski D, Rzewuski J (6a), Izdebski K, Kędzierski W (6b), Bobryk J, Chomka B (5b), Leszczuk D (4a), Wróbel D, Zdanowski A (4b)
4. Powiatowe Igrzyska Mlodzieży LZS w p.ręcznej - 1 miejsce:
Jaszczuk M, Izdebski K, Borkowski P, Kaczyński M, Zdanowski
M (6b), Biardzki M, Hardej J, Perka D, Marczak J, Rzążewski D, Rzewuski J (6a), Bobryk J, Ostrowski B (5b), Konopka J, Krasuski P, Wróbel D (4b), Leszczuk D, Zdanowski P (4a)
5. Powiatowe Igrzyska SZS w siatkówce - 3 miejsce:
Jaszczuk M (6b), Biardzki M, Krasuski Sz, Marczak J, Rzążewski D, Rzewuski J(6a), Bobryk J (5b), Wrobel D (4b), Leszczuk D (4a)
6. Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe LZS - 1 miejsce:
Jaszczuk M (6b), Krasuski Sz, Rzewuski J(6a), Bobryk J (5b), Wróbel D, Zdanowski A (4b)
7. Zawody powiatowe w czwórboju LA - 1 miejsce:
Jaszczuk M (6b), Krasuski Sz, Rzewuski J (6a), Bobryk J (5b), Wrobel D, Zdanowski A (4b)
8. Regionalne zawody LA "Szukamy talentów…"
- Rzewuski J (6a) - 1 miejsce w biegu na 300m
- Jaszczuk A (6b) - 1 miejsce w skoku w dal
- Jaszczuk M (6b) - 3 miejsce w skoku w dal
- Zdanowski A (4b) - 4 miejsce w biegu na 1000m
- Wróbel D (4b) - 5 miejsce w biegu na 60m
- Krasuski P (4a) - 6 miejsce w biegu na 300m
      
 

Rozmiar: 3922 bajtów

   
      Aktualizacja strony     copyright by Anna Góral i Jarosław Soszyński   (ZS w Zbuczynie)